وزیر ارتباطات اعلام کرد: مدیر یکی از شرکتهای اینترنتی نبود نیرو را بهانه ی خدمت دهی ضعیف کرده است؛ برایم رزومه بفرستید. شخصا نظارت میکنم تا ۵۵۰نفر استخدام کند.

20200415 32 آدرس ارسال روزمه کاری برای آذری جهرمی وزیر ارتباطات

نحوه ارسال روزمه به آذری جهرمی

آذری جهرمی وزیر ارتباطات در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت:

«به مرکز تماس یکی از شرکتهای اینترنتی زنگ زدم، وضع خدمات دهی افتضاح. به مدیرش زنگ زدم، می‌گوید ۵۵۰نفر نیرو می‌خواهیم اما نیرو نیست. بعید می‌دانم بهانه‌ی خوبی آورده باشد. برام به آدرس minister@ict.gov.ir رزومه بفرستید. شخصا نظارت میکنم تا ۵۵۰نفر استخدام کند. تهران و شهرستان‌ها».

حالا این توئیت تا چه حد اجرایی خواهد شد و آیا اجرایی خواهد شد یال نه اما اگر شرایط کار در زمینه شرکتهای اینترنتی دارید روزمه خود را به این لیک درج شده در مطلب بفرستید تا شغل مناسب خود را پیدا کنید و در این اوضاع کرونایی بیکار نباشید

20200415 33 آدرس ارسال روزمه کاری برای آذری جهرمی وزیر ارتباطات

محمدجواد آذری جهرمی (زاده ۱۳۶۰ در جهرم) سیاست‌ مدار اهل ایران و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران است. وی پیش از آن یکی از معاونان محمود واعظی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت بود. او پیشتر (از ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۸) کارشناس فنی وزارت اطلاعات بوده‌ است. وی نخستین وزیر جمهوری اسلامی ایران است که پس از انقلاب ۱۳۵۷ متولد شده‌ است.

محمدجواد آذری جهرمی در سال ۱۳۶۰ در جهرم، استان فارس به دنیا آمد. وی دانش‌آموخته مقطع کارشناسی مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعت آب و برق است وی ازدواچ کرده و دارای دو فرزند می باشد

محصولات پر بازدیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه