بیوگرافی کامل نلی کشاورز دختر محمدعلی کشاورز

نلی کشاورز دختر محمدعلی کشاورز در بلژیک ندگی میکند و رشته او هنر است و در حال حاضر مشغول تدریس نقاشی میباشد، محمدعلی کشاورز در زندگی خود، یک بار ازدواج کرد که این ازدواج در سال ۱۳۵۲ شمسی به جدایی انجامید و پس از آن دیگر ازدواج نکرد.

کشاورز در سال ۱۳۴۹ شمسی و وقتی ۴۰ سال سن داشت، با مونا طاهری ازدواج کرد که این زندگی در نهایت با به دنیا آمدن یک دختر به نام نیلی (نلی) به طلاق ختم شد نلی در بلژیک زندگی می‌کند و به تدریس نقاشی مشغول است.

دختر محمدعلی کشاورز کیست ؟

نلی کشاورز تنها دختر محمدعلی کشاورز میباشد وی در بلژیک زندگی می کند و به تدریس نقاشی مشغول است.

محمدعلی کشاورز بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، اسم و نامی آشنا در دنیای هنر این مرز و بوم است و یکی از چهره های شناخته شده و پیشکسوت دنیای بازیگری است که آثار ماندگار زیادی را در سینما و تلویزیون جلوی دوربین برده است.

محمدعلی کشاورز بر اثر ابتلا به بیماری نارسایی کلیوی و کهولت سن ، در سن ۹۰ سالگی و در تاریخ ۲۵ خرداد ماه سال ۱۳۹۹ شمسی درگذشت.

عکس دختر محمدعلی کشاور

عکسی از محمدعلی کشاورز در کنار یک خانم از سالها پیش در رسانه ها منتشر شد و این خانم دختر این هنرمند پیشکسوت معرفی شد. این موضوع با واکنش محمدعلی کشاورز روبرو شد.

محمدعلی کشاورز در واکنش به عکس منتشر شده از دخترش نوشت: سلام عزیزانم؛ این عکس بارها و بارها در جاهای مختلف به عنوان دختر بنده کار شده که صحت نداره.ایشون عکاسی هستن که محبت داشتن از سالها پیش از بنده و جمشید مشایخی و دیگر هنرمندان عکس گرفتن.

بنده یک بار ازدواج کردم و حاصل اون ازدواج تنها فرزندم نلی کشاورز بوده که ایشان هم نقاش و طراح و از هنرمندان به نام در اروپا می باشند.

این عکس دختر محمدعلی کشاورز نیست

20200629 40 بیوگرافی نلی کشاورز دختر محمدعلی کشاورز

محصولات پر بازدیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه