دنیای بازیگرانعکس بازیگرانمجله والاترین

تولد ریما رامین فر بازیگر نقش همای سریال پایتخت ۶

تولد ریما رامین فر بازیگر نقش همای سریال پایتخت ۶

امیر جعفری بازیگر خوب کشورمان تولد ریما رامین فر بازیگر پایتخت را تبریک گفت

ریما رامین فر این شب ها با سریال پایتخت مهمان خانه های شماست. او که از سال ۹۰ با این سریال همراه است تاکنون در ۶فصل از این سریال ایفای نقش کرده است. روز گذشته به مناسب تولدش امیر جعفری همسر او پستی منتشر کرد و تولد همسرش را تبریک گفت. در پرشین وی تبریک تولد ریما رامین فر بازیگر پایتخت را ببینید

تولد ریما رامین فر بازیگر پایتخت

امیر جعفری به مناسبت تولد همسرش عکسی از او منتشر کرد و اینگونه نوشت:

سالهاست که بهار برای من از چشم اندازی که تو در زندگی افریدی اغاز میشود و تو دایره المعارف مهربانی و عشق و رفاقت و اتفاقات خوش یمن و پرشور منی…

تولد ریما رامین فر بازیگر

تبریک تولد ریما رامین فر بازیگر

همچنین امبر جعفری برای همسرش ریما رامین فر برای روز زن نوشت :

عشق تو پروازی شد برای رسیدن به تمام ارزوهای زیبای زندگیم …دلم به داشتنت و بودنت گرم است .عاشق ترین و صبورترین همدمِ همیشگی …برای عشق،رفاقت، همسر بودن ،مادر بودن و معنای “ما”در خانواده کوچکمان ممنون و شاکرم

تولد ریما رامین فر بازیگر

ریما رامین فر و امیر جعفری

امیر جعفری و پسرش

امیر جعفری و پسرش

بد نیست درباره زندگینامه ریما رامین فر بیشتر بدانید

ریما رامین‌فر زاده ۱۳۴۹ در تهران، دارای کارشناسی ارشد در کارگردانی تئاتر می‌باشد.

ریما رامین‌فر متولد سال ۱۳۴۹ در تهران، دارای کارشناسی ارشد در کارگردانی تئاتر می‌باشد. وی کار در تئاتر را در سال ۱۳۷۶ با نمایش “شب بخیر مادر” آغاز نمود و در سال ۱۳۷۹ با بازی در فیلم سینمایی “نان و عشق و موتور ۱۰۰۰” پا به عرصه سینما نهاد.وی همسر امیر جعفری بازیگر سینما و تلویزیون می‌باشد و دارای یک فرزند پسر است.

از سال ۱۳۷۱ در رشته تئاتر وارد دانشگاه شد. اولین کار حرفه‌ای‌اش، نمایش «شب به خیر مادر» نوشته مارشا نورمن و به کارگردانی حامد محمدطاهر بود که در سال ۷۵ در تئاتر شهر به روی صحنه آمد؛ و از همان سال به بعد به صورت پیاپی یا در تئاتر بازی کرد یا کارگردانی کرد یا نمایشنامه نویسی. از جمله کارهایش از زمستان، ۶۶ رقص کاغذ پاره‌ها، پس تا فردا، دل سگ، یک دقیقه سکوت، همان همیشگی و زمزمه مردگان را می‌توان نام برد.

مقطع کارشناسی نمایش و کارشناسی ارشد کارگردانی خواند. از ابتدای جوانی دوست داشت در یک رشته هنری مثل تئاتر یا تلویزیون یا دانشکده صدا و سیما فعالیت کند.

زندگینامه ریما رامین فر

ریما رامین فر و خانواده

ریما رامین فر و خانواده

سال ۶۷ دیپلم گرفت و در همان سال در رشته گرافیک قبول شد و بعد از یک سال تصمیم گرفت که به اروپا برود و آنجا ادامه تحصیل بدهد. سه الی چهار سال در آلمان بود حتی وارد دانشگاه شد ولی بعد به دلایلی برگشت. وقتی برگشت زیاد وقت نداشت. مهلت ثبت نام در آزمون دولتی گذشته بود فقط ده روز داشت به امتحان دانشگاه آزاد که وقتی در آلمان بود خانواده اش برایش ثبت نام کرده بودند. در رشته نمایش قبول شد. همزمان با ورود به دانشگاه درگیر کار تئاتر شد.

این انگیزه دراو به وجود آمد که نمایشنامه بنویسد. اولین نمایشنامه که نوشت نمایشنامه «پس تا فردا» بود که این نمایش در جشنواره تئاتر فجر اجرا شد و جایزه سوم نمایشنامه نویسی را گرفت البته در این نمایشنامه خودش هم بازی می‌کرد. در سال ۸۰ در یک دقیقه سکوت بازی کرد و جایزه دوم بازیگری جشنواره تئاتر فجر را گرفت و در نمایش زمزمه مردگان هم جایزه اول بازیگری جشنواره تئاتر فجر را کسب کرد. وی در سریال بدون شرح نویسنده بود و در سریال من یک مستاجرم به بازیگری پرداخت. همچنین در قسمتهایی از مجموعه کمربندها را ببندیم هم بازی کرد.

سریال پایتخت اوج کار رامین‌فر

ریما رامین فر و همسرش

ریما رامین فر و همسرش

شاید بتوان گفت عاملی که باعث جلوه و درخشش کار رامین‌فر شد حضور وی در جلو دوربین سیروس مقدم و همکاری با عوامل سریال پایتخت است. هم بازی شدن وی با محسن تنابنده بسیار در ذهن‌ها ماندگار شد. بازی در نقشی به نام هما که همسر یک فرد گچ کار است و حوادث پیش روی آنها یک سیر دراماتیک را در بیننده القا کرد که این اوج هنر ایشان را در ارائه حس بازیگری می‌رساند.

صفحه شخصی و میزان

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن