20200629 47 داماد سردار قاسم سلیمانی کیست ؟

بیوگرافی داماد سردار قاسم سلیمانی

در ابتدای انتشار خبر شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در خبرها عنوان شد داماد سردار قاسم سلیمانی هم در حملات صورت گرفته به کاروان فرمانده سپاه قدس در شهر بغداد، به شهادت رسیده است اما سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اسامی ۱۰ شهید عملیات تروریستی آمریکا را رسما اعلام کرد و نامی از داماد سردار حاج قاسم سلیمانی نیست و خوشبختانه ایشان زنده هستند.

داماد سردار قاسم سلیمانی کیست ؟

بعد از شهادت سردار سلیمانی مدتی در رسانه ها در بیوگرافی زینب سلیمانی ،دختر شهید قاسم سلیمانی قید شده بود که ایشان با پسر عمویشان ازدواج کرده اند و دو فرزند دو قلو دارند.

اما به تازگی خبری مبنی بر ازدواج زینب سلیمانی با سید رضا صفی الدین منتشر شده است که تمامی این حواشی را تکذیب میکند.

سید رضا صفی‌ الدین کیست ؟

سید رضا صفی‌ الدین پسر سیدهاشم صفی‌الدین، معاون اجرایی حزب‌الله لبنان است. در مورد رضا هاشم صفی الدین همسر زینب سلیمانی اطلاعاتی در دست نیست در صورت کسب اطلاعات در مورد ایشان این مطلب به روزرسانی خواهدشد.


همسر زینب سلیمانی کیست ؟

همانطور که گفتیم زینب سلیمانی دختر سردار قاسم سلیمانی با پسر سیدهاشم صفی الدین معاون اجرایی حزب الله لبنان ازدواج کرد. مدتی شایعه شده بود که ایشان با پسر شهردار تهران ازدواج کرده اند که توسط عمویشان تکذیب شد.


ماجرای ازدواج رضا صفی‌ الدین با زینب سلیمانی

زینب مغنیه، خواهر شهید عماد مغنیه از ازدواج دختر سردار قاسم سلیمانی با پسر سیدهاشم صفی‌الدین، معاون اجرایی حزب‌الله لبنان خبر داد.

زینب مغنیه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تصویری از نام زینب سلیمانی و سیدرضا صفی الدین با نشان قلب و عشق به اشتراک گذاشت.

بر این اساس، به نظر می رسد دختر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی با پسر معاون اجرایی حزب الله لبنان ازدواج کرده است. هر چند هنوز منابع رسمی این اتفاق فرخنده را تایید یا تکذیب نکرده اند.

20200629 48 داماد سردار قاسم سلیمانی کیست ؟
فرزندان قاسم سلیمانی محمدرضا و زینب
محصولات پر بازدیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه