رابطه نهال سلطانی مدل زیبای ایرانی با بازیگر مرد معروف

رابطه نهال سلطانی مدل زیبای ایرانی با بازیگر مرد معروف

نهال سلطانی مدل زیبای ایرانی درباره رابطه اش با بازیگر مرد معروف صحبت کرد

نهل سلطانی یکی از مدل های معروف و زیبای ایرانی است که اکنون در خارج از کشور زندگی می کند. این مدل معروف در برنامه چندشنبه با سینا حضور پیدا کرد و گفتگوی جالبی انجام داد. در ادامه در والاترین بخشی از صحبت های نهال سلطانی مدل زیبای ایرانی را می بینید

نهال سلطانی مدل زیبای ایرانی و بازیگر معروف

نهال سلطانی مدل ، آرایشگر و خواننده ایرانی که در خارج از کشور زندگی می کند ، در برنامه چند شنبه با سینا که مجری این برنامه سینا ولی الله می باشد . مدعی شد که با بازیگر معروف و مشهور ایرانی رابطه عاشقانه داشته است و این بازیگر مرد ایرانی را بسیار دوست داشت

نهال سلطانی مدل زیبای ایرانی

عکس نهال سلطانی مدل زیبای ایرانی

نهال سلطانی مدل زیبا و معروف ایرانی گفت : وقتی ایران بودم با بازیگر معروف مرد رابطه عاشقانه داشتم ولی از هم جدا شدیم و به خودم قول دادم معروفتر از او بشم.

نهال سلطانی مدل زیبای ایرانی

نهال سلطانی

نهال سلطانی مدل و خواننده جذاب و معروف ایرانی ، متولد شهر تهران است و ۲۶سال دارد . نهال سلطانی در زمینه های متعدد هنری فعالیت می کند که مدلینگ و مدل از مهمترین فعاایت های نهال می باشد . نهال سلطانی مدل ایرانی داری چشمان آبی رنگ با ۱۶۹ ساانتی متر قد است و به رشته شنا و ایروبیک علاقه ی بسیاری دارد . نهال سلطانی در ویدیوهای خواننده هایی مانند ساسی مانکن و برخی از خوانندگان رپ خوان دیگر نیز حضور فعال داشته است .

مدل معروف

مدل معروف

بد نیست درباره نهال سلطانی بیشتر بدانید

نهال سلطانی در سن ۱۴ سالگی، دختر زیبای خاورمیانه لقب گرفت و به عنوان مدل با شرکت های بزرگی مانند Glssia ، Amethyst Co ، Etro همکاری کرد. نهال سلطانی از سوپر مدل های موفق ایرانی الاصل است که در دل اروپا فعالیت می کند. با توجه به فراگیر شدن شبکه های اجتماعی ما می توانیم این چهره ها و استعدادها را شناسایی کنیم و با حرفه آنها آشنا شویم. از این طریق این افراد به شهرت های جهانی می رسند و چندین سایت داخلی و خارجی، عکس هایی متنوعی از او منتشر می کنند.

مدل ایرانی معروف

مدل ایرانی معروف

تابناک و اطلاع نیوز

درباره‌ی valatarin

همچنین ببینید

استایل جدید سارا بهرامی در جشن تولد پولاد کیمیایی

استایل جدید سارا بهرامی در جشن تولد پولاد کیمیایی

پولاد کیمیایی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران و پسر مسعود کیمیایی کارگردان معروف ایرانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *