بیوگرافی زهره نعیمی

زهره نعیمی

زهره نعیمی متولد 1 خرداد ماه سال 1375 می باشد. وی در خانواده ی چهار نفره بزرگ شده و یک برادر کوچکتر از خودش دارد. تحصیلات وی دانشجوی رشته ادبیات نمایشی در دانشگاه سوره است.

خانم نعیمی به جز کار بازیگری با توجه به رشته ی درسی اش متن هم می نویسد. او ابتدا در 17 سالگی یک دوره کلاس های آموزش بازیگری محمد امین اصلانی گذرانده است.

زهره نعیمی

سریال های زهره نعیمی

او ابتدا در سریال چرخ و فلک به ایفای نقش پرداخت و بعد نیز در سریال آسمان هوای ابری دارد کار خود را ادامه داد . کار جدید وی سریال پرگار است که در ششم خرداد از شبکه ی یک سیما پخش خواهد شد.

زهره نعیمی در سریال پرگار که داستان سه خانواده را روایت می کند و در مقطعی از روزگار ، سرگذشت آنها با هم‌ گره می خورد و خواسته ناخواسته در زندگی امروز آنها کنش هایی را ایجاد می کند.

بازیگران این سریال عبارتند از علی عمرانی ، بهرنگ علوی ، بابک کریمی ، فریبا جدیکار، الهام طهموری، مریم سرمدی، سهیلا جوادی ، مرجانه گلچین، فریبا کوثری، تیما پور رحمانی، زهره نعیمی و… از جمله بازیگران سریال پرگار هستند.

زهره نعیمی

زهره نعیمی سریال پرگار

زهره نعیمی

وی در مصاحبه ای گفته است که مرتبط با رشته ی تحصیلی اش که ادبیات دراماتیک است متن می نویسد و برای این کار راه زیادی در پیش دارد ولی هدف اصلی اش بازیگری است. رشتهی ورزشی مورد علاقه اش تیر اندازی است و از جنب و جوش و اکتیو بودن خوشش می آید.

زهره نعیمی

همسر زهره نعیمی

تا کنون خبری مبنی بر ازدواج وی انتشار نیافته است و مجرد می باشد.

زهره نعیمی

عکس های اینستاگرام زهره نعیمی

زهره نعیمی زهره نعیمی