فریبا نادری بازیگر ستایش در طلا فروشی شاهرخ استخری

شاهرخ استخری از جمله هنرمندانی است که به غیر از بازیگری شغل دیگری را نیز انتخاب کرده است و ان فروش طلا با برند خودش می باشد.

هنرمندان و ورزشکاران همواره به دنبال آن هستند که بتوانند از نام و برند خودشان استفاده لازم را ببرند.

یکی ا از بازیگران پرطرفدار شاهزخ استخری است که چند سالیست به همراه همسرش گالری طلا فروشی اش را راه اندازی کرده است و هنرمندان و طرفداران او از برند او استقبال نموده اند.

حضور فریبا نادری طلا فروشی شاهرخ استخری را در والاترین ببینید.

طلا فروشی شاهرخ استخری

در سراسر جهان بسیاری از هنرمندان و حتی ورزشکاران به سراغ شغل دوم و کسب درآمد از مشاغل دیگر، می روند. در ایران نیز بسیاری از چهره های مختلف هنری و ورزشی به بیزینس های جدید روی آورده اند اما نکته قابل توجه همین جاست! که تا چه اندازه موفق در کسب و کار جدید خود می شوند؟ برای همه ما واضح است که شکست یا موفقیت در کسب و کار هر دو نتیجه میزان تجربه، شم اقتصادی و تلاش های بی وقفه فرد است و هر کسی از این اصول بی بهره باشد بدون شک بازنده میدان است حتی هنرمندان و ورزشکاران.

فریبا نادری بازیگر ستایش در طلا فروشی

طلا فروشی شاهرخ استخری

طلا فروشی شاهرخ استخری

شاهرخ استخری، بازیگر جوان و محبوب سینما و تلویزیون مدتی است وارد حرفه دیگری شده تا در کنار بازیگری، از راه دیگری هم کسب درآمد کند. درواقع او می خواهد از نظر اقتصادی شرایط خوبی را برای خود و خانواده‌اش رقم بزند چراکه شغل بازیگری معمولا شغل پرنوسانی از نظر اقتصادی است.

هنرمندان در طلا فروشی استخری

هنرمندان در سنجاق

لیلا اوتادی در طلا فروشی استخری

لیلا اوتادی در سنجاق

درباره طلا فروشی شاهرخ استخری بیشتر بدانید 

شاهرخ استخری این روزها وارد کار تولید و فروش طلا شده و به نوعی «سنجاق» را به یک برند در این عرصه تبدیل کرده است و به زودی شعبات بیشتری از این برند را در سراسر کشور خواهیم دید. در این مقاله در طلامگ علاوه بر شناخت بیشتر شاهرخ استخری به بررسی مصاحبه های جذاب با شاهرخ استخری در مورد طلافروشی (سنجاق) جدید او می پردازیم تا هر آن کس می خواهد در راه بیزینسی موفق قدم بردارد و یا آغاز کننده کسب و کاری جدید باشد از تجربه های این بازیگر جوان استفاده کند و بتواند نقاط قوت و ضعف خود را تشخیص دهد تا با تلاش بیشتر پیروز میدان باشد.

اینستاگرام شاهرخ استخری و ویکیپدیا

درباره‌ی valatarin

همچنین ببینید

استایل جدید سارا بهرامی در جشن تولد پولاد کیمیایی

استایل جدید سارا بهرامی در جشن تولد پولاد کیمیایی

پولاد کیمیایی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران و پسر مسعود کیمیایی کارگردان معروف ایرانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *